דף הביתוילות & בתיםדירותהשכרהקישוריםEnglish


אלוהה אבן יהודה נדלן ~ בתים & דירות למכירה

באתר אלוהה אבן יהודה נדל"ן תמצאו את המבחר המצולם הגדול ביותר של וילות, בתים, בתי יוקרה, דירות גג, "פנטהאוזים" ודירות למכירה ולהשכרה באבן יהודה ובסביבתה. לאלוהה נדל"ן אבן יהודה יש מגוון רחב של נכסי נדל"ן בעיצובים מודרניים ויוקרתיים. לאלוהה נדלן יש בנוסף גם מגוון של בתים מטופחים בשכונות ותיקות, דירות יוקרתיות באזורים מבוקשים ודירות בכל מרחב אבן יהודה. דירות עם נוף, וילות עם נוף, מבנים מסחריים למכירה ועוד...

אבן יהודה ממוקמת במישור החוף בלב השרון הירוק ממערב לצומת בני דרור, (כ- 10 ק”מ מצפון לצומת כפר סבא-רעננה, וכ- 7 ק”מ מדרום לצומת השרון (בית ליד) על כביש מספר 4).
אבן יהודה גובלת מדרום ומערב במועצה האזורית חוף השרון (בישובים: כפר נטר, בית יהושע. ובקיבוץ תל יצחק), מצפון וממזרח במועצה המקומית קדימה והמועצה האזורית לב השרון.אבן יהודה נוסדה בחנוכה תרצ”ג (1932) על ידי אגודת ”בני בנימין” – אגודה של בני המושבות הראשונות שחיפשו לרכוש בכספם קרקע להתיישבות חדשה. שכנותינו הגדולות נתניה והרצליה, אשר גם הן הוקמו על ידי אגודת ”בני בנימין”, עלו על הקרקע לפנינו ואז נקנו האדמות עליה שוכנת כיום אבן-יהודה במטרה להקים מושבת הדרים .

מקור השם: אבן יהודה

איתמר בן אב”י, בנו של אליעזר בן יהודה , היה ממייסדי אגודת ”בני בנימין”. מכיוון שבזמן הקמתה של מושבתנו מלאו עשר שנים למותו של בן-יהודה רצו המתיישבים להנציח את שמו ובחרו למושבה בשם ”יהודייה”. אלא שהתברר שקיים כבר כפר ערבי בשם זה. האגדה המקומית מספרת שאיתמר בן-אב”י הוזמן לטקס הנחת אבן בפינה ואמר בנאומו: בדרכי לכאן שקע האוטו בחולות, חיפשנו אבן לחלצו ולא מצאנו. רציתם לקרוא לישובכם על שם אבי – אני אתן לכם אבן, אבן יהודה = א. בן-יהודה. וכך היה.

מתווך, תיווך, תיווך נדלן, תיווך נכסים, משרדי תיווך, קניית דירה, השכרת דירה באבן יהודה זה אנחנו.צימרים בקיסריה ~ זכרון יעקב נדלן - וילות בתים ודירות בזכרון יעקב ~ נדלן נדל"ן וילות למכירה בקיסריה ~ צימר \ צימרים דירות נופש וילה להשכרה באילת ~ דירת נופש אילת להשכרה באילת ~ אלוהה נדל"ן זכרון יעקב - וילות בתים דירות בזכרון יעקב ~ אילת נדל"ן וילות בתים למכירה באילת ~ בתים למכירה בבנימינה ~ בתים למכירה בצפת & בגליל ~ בת בר מצווה ~ צימר צימרים זכרון יעקב ~ נאות גולף ~ בית למכירה בתל מונד ~ השכרת יאכטות ~ וילה למסיבת רווקים ~ צימרים לדתיים ~ אור הגנוז